Ağaç ve Ahlak

Yazarı Refik Halid Karay olan Ağaç ve Ahlak kitabını pdf olarak indirebilirsiniz. Ağaç ve Ahlak Pdf İndirmek için sayfanın altında yer alan pdf indir butonuna basabilirsiniz.

Responsive image
YAZAR
Refik Halid Karay
DOSYA BOYUTU
9,81 MB
YAYIN TARIHI
2015
DIL
Türkçe
ISBN
9789751035691

Bir Ağaç ve Ahlak kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Ağaç ve Ahlak kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Refik Halid Karay tarafından yazılmıştır.


Her kalem erbabının öyle kolay kolay üstüne kafa yoramayacağı konularda bitmeyen bir iştahla, kılı kırk yaran bir merakla kalem oynatan ender yazarlarımızdandır Refik Halid Karay. Yazarın Tan, Akşam, Yeni İstanbul, Aydede, Aile, Mizah gibi gazete ve dergilerde yayımlanan yazılarından bir araya getirilen Ağaç ve Ahlâk; mevsimler, çiçekler, hayvanlar ve ağaçlardan bahisle zevk ehli bir yazarın hayatın her anına dair sunduğu fotoğraflardan oluşuyor. Gömleği dışarıda bırakma modasından tutun, haşerelerin keçisi pireye, parfüme, ilkbahar cinayetlerine, İstanbul'un sesine, kokulara ve renklere kadar uzanan bir cümbüşün içerisinde Refik Halid'in lisanı ile baş başa kalacaksınız.(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 216Baskı Yılı: 2015Dili: TürkçeYayınevi: İnkılap Kitabevi 


Refik Halid Karay. Her kalem erbabının öyle kolay kolay üstüne kafa yoramayacağı konularda bitmeyen bir iştahla, kılı kırk yaran bir merakla kalem oynatan ender yazarlarımızdandır Refik Halid Karay.